Početna Novosti Aukcije prodaja Kontakt
DERBY ZAGREB - EMERALD EDITION

Ova emerald aukcija sastoji se od 50 golubova;

Od 21. mjesta na finalnoj utrci do 73 mjesta, izuzev as golubova koji su u dijamantskoj aukciji (brojevi 40,68)

Počinje 14.10. 2020. a završava 25.10.2020.

 Također završavaju pojedinačno u grupama od 10 golubova u razmaku od 30 minuta počevši od 18.00 h.

GOLUBOVI

1. SLO-107-2020-6382

Trajanje 1603652400

MIHA SOVIČ TEAM A

2. SLO-107-2020-6429

Trajanje 1603653600

MIHA SOVIČ TEAM A

3. HUNG-2020-20-10296

Trajanje 1603653600

LASZLO-MOLNAR

4. DV-05425-2020-844

Trajanje 1603652700

CLAUDIA SCHWARM

5. DV-08897-2020-6270

Trajanje 1603652700

TEAM STEFFL F & M

6. CRO-2020-18774

Trajanje 1603652400

FRANO I JOŠKO TOMAŠEVIĆ

7. DV-03801-2020-198

Trajanje 1603654200

HALLMANN, HANS-JORG

8. DV-07259-2020-1106

Trajanje 1603653300

JENS BORKER & STEFAN BERGMANN

9. SLO-107-2020-6363

Trajanje 1603652400

MIHA SOVIČ TEAM A

10. DV-02733-2020-3410

Trajanje 1603653000

FAMILIE SOELLNER

11. SLO-107-2020-6426

Trajanje 1603654500

MIHA SOVIČ TEAM A

12. CRO-2020-08812

Trajanje 1603654500

FAST AND FURIOUS

13. SLO-112-2020-1650

Trajanje 1603654200

ROBERT VELIKONJA

14. NL-2020-7021209

Trajanje 1603654800

ANGRY BIRDS TEAM B

15. NL-2020-1202865

Trajanje 1603654200

TONI TASKOVIĆ

16. DV-01342-2020-2467

Trajanje 1603655400

JOEKEL SKYLIGHTS

17. HUNG-11-2020-45245

Trajanje 1603654800

PETER VIGLIDAN

18. THAI-2020-05223

Trajanje 1603654800

TEAM THAILAND

19. DV-05136-2020-317

Trajanje 1603654200

GOETZ GUENTER

20. DV-03801-2020-204

Trajanje 1603655100

HALLMANN, HANS-JORG

21. DV-03970-2020-222

Trajanje 1603656000

HEIDEMANN + WINTER

22. DV-01592-2020-211

Trajanje 1603656000

FENTEN, HEINZ

23. NL-2020-1239241

Trajanje 1603657800

ANGRY BIRDS TEAM A

24. SLO-107-2020-6639

Trajanje 1603656000

SREČKO LOČNIŠKAR

25. SLO-107-2020-6653

Trajanje 1603656000

SREČKO LOČNIŠKAR

26. THAI-2020-05231

Trajanje 1603656600

TEAM DR.TEERACHON-TEC

27. BE-2020-5040284

Trajanje 1603656000

PIGEON HP BELGIUM

28. CRO-2020-11718

Trajanje 1603656000

OLIVER SABOL

29. SLO-107-2020-6535

Trajanje 1603657500

MIHA SOVIČ TEAM A

30. SLO-107-2020-7048

Trajanje 1603656900

BORIS SOVIČ

31. DV-04939-2020-2024

Trajanje 1603658100

TEAM SYLT 2000 - DAUM

32. DV-04939-2020-2032

Trajanje 1603658400

DAUM T.& FINN LEON "B"

33. CRO-2020-37105

Trajanje 1603658100

TEAM HL & JASMINA LEDINSKI

34. CRO-2020-35956

Trajanje 1603658700

KARAKURT PIGEONS

35. DV-09580-2020-192

Trajanje 1603658400

TEAM ROEDERTALFLIEGER TREPTE

36. CRO-2020-04006

Trajanje 1603657800

ANTE STOJAK

37. CRO-2020-11719

Trajanje 1603657800

TEAM JALA

38. DV-09580-2020-219

Trajanje 1603658400

TEAM ROEDERTALFLIEGER TREPTE

39. SLO-107-2020-7118

Trajanje 1603658400

BORIS SOVIČ

40. AUS-612-2020-1330

Trajanje 1603658400

TEAM OFNER & NORES

41. HUNG-11-2020-52065

Trajanje 1603659900

PETER VIGLIDAN

42. HUNG-11-2020-52563

Trajanje 1603659600

VIGLIDAN AGOSTON

43. AUS-609-2020-103

Trajanje 1603659900

MARCO GRATZER

44. SLO-107-2020-6427

Trajanje 1603660200

MIHA SOVIČ TEAM A

45. THAI-2020-05242

Trajanje 1603659600

TEAM THAILAND

46. DV-02733-2020-3456

Trajanje 1603659900

FAMILIE SOELLNER

47. SLO-109-2020-2701

Trajanje 1603659600

TEAM MUMLEK

48. DV-8790-2020-1025

Trajanje 1603660200

HEROES OF THE SKY

49. DV-04939-2020-2020

Trajanje 1603659600

DAUM T.& FINN LEON "A"

50. SLO-112-2020-1623

Trajanje 1603659600

ROBERT VELIKONJA