Početna Novosti Aukcije prodaja Kontakt
DERBY ZAGREB - GOLD EDITION

Ova zlatna aukcija sastoji se od 50 golubova;

276. mjesto na finalnoj utrci do 325 mjesta.

Počinje 01.11. 2020. a završava 08.11.2020.

Također završavaju pojedinačno u grupama od 10 golubova u razmaku od 30 minuta počevši od 18.00 h.


GOLUBOVI

1. DV-04939-2020-2027

Trajanje 1604862000

DAUM T.& FINN LEON "B"

2. CH-2020-7737

Trajanje 1604862000

S.I.M. TEAM

3. CRO-2020-11716

Trajanje 1604862000

TEAM JALA & OLIVER SABOL

4. DV-09999-2020-1791

Trajanje 1604862000

MARQUART & SOEHNE

5. DV-05425-2020-848

Trajanje 1604862000

CLAUDIA SCHWARM

6. DV-02799-2020-1884

Trajanje 1604862300

DAUM T.& FINN LEON & RISSE M.

7. NL-2020-1248929

Trajanje 1604862000

HANS & EVERT JAN EIJERKAMP

8. CRO-2020-11723

Trajanje 1604862300

OLIVER SABOL

9. CRO-2020-07246

Trajanje 1604862000

MIRO KOREČIĆ

10. HUNG-2020-D-548418

Trajanje 1604862000

HEROLD ATTILA

11. CRO-2020-12076

Trajanje 1604863800

TEAM F & G

12. CRO-2020-08818

Trajanje 1604863800

FAST AND FURIOUS

13. DV-06723-2020-23

Trajanje 1604863800

DIETER SIEBERT

14. DV-02503-2020-451

Trajanje 1604863800

TEAM STAFFEL & WESCH

15. AUS-602-2020-1550

Trajanje 1604863800

ALFRED STEINER

16. AUS-602-2020-1954

Trajanje 1604863800

MIXNITZBLITZE TEAM B

17. SLO-117-2020-525

Trajanje 1604863800

JANI ZAVADLAL

18. SLO-115-2020-758

Trajanje 1604863800

MILAN MIRNIK

19. DV-04087-2020-1297

Trajanje 1604863800

THEO & MARKUS LECKE

20. NL-2020-1349768

Trajanje 1604863800

VISSER-MEIJBOOM TEAM A

21. CRO-2020-04220

Trajanje 1604865600

HRVOJE I MLADEN PERVAN

22. SLO-116-2020-49

Trajanje 1604865900

FRANKO T & B

23. SLO-115-2020-725

Trajanje 1604865600

MILAN MIRNIK

24. CRO-2020-33812

Trajanje 1604865600

TEAM RATKAJEC - JURIĆ

25. NL-2020-1752221

Trajanje 1604865600

JM VOS

26. SK-2020-0999-7120

Trajanje 1604865600

MICHAEL BOEHME

27. SLO-107-2020-6620

Trajanje 1604865600

SREČKO LOČNIŠKAR

28. CRO-2020-04537

Trajanje 1604865600

VINKO BREKALO

29. CRO-2020-30020

Trajanje 1604865600

TEAM LIKA

30. DV-08897-2020-6191

Trajanje 1604866200

TEAM STEFFL F & M

31. AUS-602-2020-1657

Trajanje 1604867400

MIXNITZBLITZE TEAM A

32. PL-0233-2020-6345

Trajanje 1604867700

MAZIARZ RACING TEAM

33. NL-2020-1349767

Trajanje 1604867400

VISSER-MEIJBOOM TEAM A

34. NL-2020-7021223

Trajanje 1604867400

ANGRY BIRDS TEAM A

35. CRO-2020-04001

Trajanje 1604867400

TEAM GOTOVAC - STOJAK

36. DV-09999-2020-1998

Trajanje 1604867400

MARQUART & SOEHNE

37. CRO-2020-11706

Trajanje 1604867400

OLIVER SABOL

38. DV-02503-2020-432

Trajanje 1604867400

TEAM STAFFEL & WESCH

39. CRO-2020-11539

Trajanje 1604867400

DAVOR KOŠAK

40. PL-0233-2020-6910

Trajanje 1604868300

MAZIARZ RACING TEAM

41. SLO-108-2020-5112

Trajanje 1604869200

BORIS BALOH

42. DV-05425-2020-855

Trajanje 1604869200

CLAUDIA SCHWARM

43. DV-09105-2020-365

Trajanje 1604869200

HOEHN RAINER

44. DV-02503-2020-431

Trajanje 1604869200

TEAM STAFFEL & WESCH

45. CRO-2020-33798

Trajanje 1604870400

TEAM OPAČAK

46. CRO-2020-11538

Trajanje 1604869200

DAVOR KOŠAK

47. DV-08790-2020-1431

Trajanje 1604869200

MATHIAS SPRANG

48. HUNG-10-2020-41168

Trajanje 1604869500

BODY JOZSEF

49. SLO-109-2020-2712

Trajanje 1604869200

TEAM MUMLEK

50. NL-2020-1349763

Trajanje 1604869500

VISSER-MEIJBOOM TEAM C